SVATBY A EVENTY NA KLÍČ & KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ A DISTRIBUCE KVĚTIN

 • Konzultace zdarma

Svatby

Svatební agentura

Postaráme se, dle domluvy, o celou svatbu nebo i jen dílčí části. Věnujeme nekompromisní pozornost detailům, abychom pro vás zajistili perfektní a nezapomenutelnou svatbu.

 • Rozlučky se svobodou
 • Plánování svatby
 • Dodavatelé, prostory, hosté
 • Svatební koordinace
 • Financování svatby

Design a koordinace svateb

Abyste si mohli plně užít každou chvíli, během procesu plánování svatby vás budeme podporovat a inspirovat. Navrhneme krásný a jedinečný koncept s mnoha neotřelými nápady. Disponujeme rozsáhlou sítí míst a prostor. Od statků, přes venkovské domy, zelené vinice, stodoly, urbanistické stavby až po nejluxusnější hotely. Vyhledáváme pouze ty nejlepší dodavatele, se kterými můžeme pracovat.

Součástí našeho servisu je design a vytváření konceptů, zajištění svatební dekorace a svatebního harmonogramu, nalezení vhodného místa, dodavatelů a jejich koordinace. Mimo jiné provádíme kontrolu rozpočtu a zajišťujeme logistiku, guest management, ubytování hostů a organizaci svatebního dne.

Vše zvažujeme od maličkostí až po konečný výsledek. Věnujeme nekompromisní pozornost detailům, abychom dosáhly perfektního řešení. Pokud si nejste jisti stylem, pomůžeme vám – dovedeme číst mezi řádky a dokážeme vás dokonale poznat. Během konzultace vám pomůžeme sjednotit vaši vizi.

Chápeme, že se věci rychle mění. V den akce budeme mít vždy v kapse i plán B. Jako svatební agentura poskytujeme vhodná východiska složitých situací. 

 

 1. Konzultace s holkami z Bloom event
  Jsme s Vámi nepřetržitě!  Nejdříve probereme všechny detaily. 
 2. Výběr místa a dodavatelů
  Nejprve spolu vybereme vhodné místo pro Váš velký den. Stejně tak nejlepší dodavatele, kteří Vám nejvíce padnou do oka.
 3. Design, styling, fashion poradna
  V první řadě na nás čeká moodboard, tedy průvodce barevnou paletou svatby, materiály použitými při aranžmá a scénografii, světelným designem, typem tiskovin, druhem květin, laděním stylu oděvu – tedy vším tím, co nám dělá radost a jsme při tom kreativní. Floristka a vizážistka Vám budou pravou rukou a my s Vámi v rámci fashion poradny vyrazíme na nákupy nebo Vám rády poradíme.
 4. Harmonogram
  Kdy, kde, v kolik? Sestavíme s Vámi časový harmonogram, aby svatební den plynul jako voda v řece.
 5. Finance
  Již od prvních krůčků budeme zohledňovat Váš rozpočet, který budeme hlídat, aby ani koruna nepřišla nazmar. Jelikož mají holky z Bloom event mnoho oblíbených dodavatelů, tak s námi pořídíte levněji.
 6. Den D
  Koordinujeme celý Váš svatební den, abyste se vy – nevěsty, cítily jako v bavlnce a vy, ženichové, abyste si den maximálně užili.

 

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem svatebním studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Svatební studio Praha

Svatební a eventové studio
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 438 110
E-mail: info@bloomevent.cz

Konzultace i plánování


Poptejte nás