SVATBY A EVENTY NA KLÍČ & KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ A DISTRIBUCE KVĚTIN

  • Konzultace zdarma

Květiny

Květiny a catering

Dodáme vám čerstvé řezané květiny v nejvyšší kvalitě, jejich variace odrůd a barev, v libovolném množství, se špičkovým aranžmá, spolehlivými a včasnými dodávkami na místo určení.

  • Květinové aranžmá a design
  • Distribuce a rozvoz květin
  • Pro restaurace, hotely, bary
  • Výzdoby recepcí, firem, oslav
  • Svatební květiny na míru

Bloom event je synonymem pro kvalitní řezané květiny, jejich variace odrůd a barev, v libovolném množství, se špičkovým aranžmá, spolehlivými a včasnými dodávkami na místo určení. Díky květinám z dílny Bloom event bude Vaše firma slavit úspěch v propagaci –  pomůžeme zvýšit povědomí o Vaší firmě a produktech pomocí nejšpičkovějších květin. Vezmeme v úvahu, v jakém prostředí se bude akce konat, životnost květin a Váš rozpočet. Barevně se sladíme s Vaším logem a odrůdami květin vyšleme světu zprávu o firemní image.

Distribuce květin

Na základě Vašeho přání Vám doporučíme ideální květiny dle ročního období, vhodného stylu a typu akce. Vynikáme v aranžmá květin, díky naší floristce Vám zajistíme květy nejvyšší kvality a nezaměnitelný design. Naše květiny budou dělat důstojnou a poutavou ozdobu Vaší recepci, a pokud se rozhodnete potěšit zaměstnance nebo klienty firmy, jsme připraveni k tvorbě.

Květiny doručujeme na místo určení dle požadavků.

Individuálně navržené květiny pro Vaši svatbu

Individuálně navržené květiny pro Vaši svatbu, kde vezmeme v úvahu nevěstiny šaty, dress code svatebčanů a celkový design svatby tak, aby do sebe vše zapadalo jako dokonalá mozaika – symfonie barev a vůní. 

Pro restaurace, hotely, bary

Pro restaurace, hotely, bary a další prostory zajišťujeme větší a efektní květinová aranžmá, ale také jsme schopni vytvořit minimalistický dekor do Vaší rodinné kavárny.

 

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem svatebním studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Svatební studio Praha

Svatební a eventové studio
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 438 110
E-mail: info@bloomevent.cz

Konzultace i plánování


Poptejte nás