SVATBY A EVENTY NA KLÍČ & KVĚTINOVÁ ARANŽMÁ A DISTRIBUCE KVĚTIN

  • Konzultace zdarma

O nás

Svatební agentura Praha

Bloom event je svatební a eventová agentura. Působíme i jako první pomoc v oblasti rozluček se svobodou, večírků a atraktivních programů pro Vaše firmy a distribuujeme vázané i volné květiny na svatby, společenské akce, do hotelů, restaurací a všude, kde budete chtít zaujmout čerstvou vůní a barvami mimořádných květin.

Organizace svatby se zdá být oříškem od designu svatby, šatů na svatbu, až po odtančení posledního střevíčku z tanečního parketu. Vše Vám zjednodušíme vypracováním svatebního programu a harmonogramu svatebního dne.

Díky svatebním dekoracím a výzdobě z dílny Bloom event a našemu jedinečnému rukopisu je naše společnost garancí kvality. Život Vám osladíme originálními svatebními dorty a zábava v našem podání bude lahodným koktejlem nápadů, který je namíchán ingrediencemi nevšedních her. Rozlučka se svobodou je pro nás aperitivem.

Svatba a rozlučka na klíč Vám ušetří čas i peníze.

 

Budete v těch nejpovolanějších rukách

Klára Veselá - event manager

Klára Veselá

event manager

Terezka o Klárce. Klárku znám už od studentských let. I když jsme byly ještě holky, už v té době měla Klárka nezaměnitelný smysl pro humor, díky kterému jsem vždy propukla v nekontrolovatelný smích. Klárka mě stále svým humorem a vtipy zkouší, ale vždy, když vidím šibalský úsměv a jiskru v modrozelených očích, podlehnu. Klárka je moje čokoláda. Je stejná. Výtečná, návyková a vyvolává ve vás štěstí. Je systematická a můj estétský chaos umí zkrotit a převést do hmotné podoby. Je velkou bojovnicí, lví bohyní, která se umí postavit nejenom za úspěšné dokončení projektu, ale i za své přátele.

Petra Ševců Špačková - floristka

Petra Ševců Špačková

floristka

Maminka dvou dětí, která se věnuje své rodině i práci na 1000 %. Její floristická tvorba je velmi elegantní, komplexní a sofistikovaná. Je vždy usměvavá a s lehkostí dokáže vyřešit jakoukoliv překážku, kterou před ni postavíme.

Jsme tu pro Vás

Domluvme si konzultaci zdarma

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se na vás v našem svatebním studiu

Je snadné nás najít na mapě a dostat se k nám veřejnou dopravou nebo autem.

Svatební studio Praha

Svatební a eventové studio
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha

Pracovní doba:

Dle domluvy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 734 438 110
E-mail: info@bloomevent.cz

Konzultace i plánování


Poptejte nás